Travis ir Sniegas

Svečių namų „Lingės“ teritorijoje visai neseniai apsigyveno alpakos – patinai Travis ir Sniegas. Alpakos – iš Peru kilę kupranugarių šeimos žinduoliai. Panašūs į lamas, tik mažesni.

Nors brolių charakteriai skirtingi, jie turi bendrą bruožą – sunku atsilaikyti jų žavesiui. Paprastai alpakos nevaikšto po vieną, ši taisyklė galioja ir broliams. Jaunėlis Travis  ir vyresnysis Sniegas  – neišskiriami. Geriausi draugai viską daro kartu: ar morką sukrimsti, ar pasnausti, ar su svečiais pabendrauti. Pabendrauti? Klausite – kokia kalba? Broliai jaučia ir supranta žmonių nuotaiką, prie jos prisiderina, o jų skleidžiami garsai turi aiškią intonaciją. Dėl šių savybių, švelnios ir smalsios alpakos, kaip ir delfinai, naudojami neįgaliųjų terapijai.

Sunku išsiskirti su alpakomis?

Išsirinkite vieną iš penkių svečių namų „Lingės“ kambarių ir vėl susitikite su alpakomis ryte!

Broliai sotūs, o jūs?

Kol maitinote Travį ir Sniegą morkomis, patys išalkote? Šalia rasite jaukų restoraną, kuriame esate laukiame kasdien, nuo 10:00 iki 22:00. Gauname atsiliepimų, kad maistas čia – kaip namie.

Dar pramogų?

Tai gali būti ir visos dienos kelionė! Aplankę alpakas, iškylaukite pic-nic zonoje, obelų apsuptyje. Pasistiprinę ir pailsėję, išbandykite savo jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje arba lauko baseine.

Lankymo laikas ir kaina

Travis ir Sniegas svečius priima visada, tik jiems reikia pranešti laiką iš anksto 🙂