Svečių namai "Lingės"

Tai pažintinė išvyka mokiniams, kurios metu vaikai susipažins su alpakomis – broliais Traviu ir Sniegu.
Alpakos – iš Peru kilę kupranugarių šeimos žinduoliai. Panašūs į lamas, tik mažesni. Nors brolių charakteriai skirtingi, jie turi bendrą bruožą – sunku atsilaikyti jų žavesiui. Paprastai alpakos nevaikšto po vieną, ši taisyklė galioja ir broliams. Jaunėlis Travis (1 m.) ir vyresnysis Sniegas (2 m.) – neišskiriami. Geriausi draugai viską daro kartu: ar morką sukrimsti, ar pasnausti, ar su svečiais pabendrauti. Pabendrauti? Klausite – kokia kalba? Broliai jaučia ir supranta žmonių nuotaiką, prie jos prisiderina, o jų skleidžiami garsai turi aiškią intonaciją. Dėl šių savybių, švelnios ir smalsios alpakos, kaip ir delfinai, naudojami neįgaliųjų terapijai.

Edukacinė veikla

Papasakosime apie alpakas, parodysime smagų filmuką apie Travį ir Sniegą, atsakysime į klausimus. Pažintinės medžiagos pristatymo metu vaikus vaišinsime mūsų keptais, gardžiais alpakų formos sausainiais bei naminiu kompotu.

Kūrybinis užsiėmimas

Kol viena vaikų grupelė lankys alpakas, kitus mokinius kviesime pasigaminti suvenyrą (paveikslėlių su alpakomis spalvinimas).

Apsilankymas pas alpakas

Formuosime vaikų grupeles (po 8) ir eisime susipažinti su alpakomis. Mokiniams paruošime morkų ar specialaus pašaro, kuriuo galės pamaitinti Travį ir Sniegą.

Alpakų ganymas

Visi kartu eisime ganyti alpakų į obelų sodelį.

Norite susipažinti su alpakomis?
Ekskursijos trukmė: iki 1 val.
Laikas: Pirmadienis – Penktadienis (9.00-11.00 : 15.00 – 17.00 )
Kaina: 4 eur./asm. (lydintiems asmenims nemokamai)
Vaikų skaičius: iki 24 vaikų.